O společnosti

Společnost SVOTA plast, spol. s r.o. vyrábí plastové profily na zakázku, převážně pro stavebnictví, do nábytkářského průmyslu a zemědělského průmyslu. S našimi profily se můžete setkat hlavně při zateplování budov a fasád. Zakázkově vyrábíme lamely-rolety jako výplně do cigaretových boxů. V nabídce naleznete také speciální profily do betonu.

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník a výrobky, které jsou kvalitní, prodejné a konkurenceschopné.

Naše výrobky

Vyrábíme ucelený sortiment profilů pro kontaktní zateplování staveb, jedná se o profily pro omítkové a sádrokartonové konstrukce. Dále vyrábíme nábytkové profily pro širokou aplikaci v nábytkářském průmyslu. Nabízíme svým zákazníkům výrobu speciálních profilů, dle jejich technických požadavků, tzv. zakázková výroba. Každým rokem přicházíme na trh s novými profily, dle trendu a poptávky.

Technologie výroby

V současné době naše společnost vyrábí na čtyřech vytlačovacích linkách výhradně profily z tvrzeného PVC. Disponujeme vlastními výrobními a skladovacími prostory cca 1000m2. Snažíme se každým rokem inovovat technologii výroby, jako například zcela novou perforaci profilů, která podstatně zvýšila produktivitu. Dalším záměrem společnosti v oblasti inovace a modernizace technologie, je nový způsob lepení sklotextilní tkaniny na naše PVC profily. Nedílnou součástí naší podnikatelské aktivity je vývoj nových výrobků, většinou na základě podnětů a přání ze strany zákazníka. Zaměřujeme se na vysokou kvalitu svých výrobků, pružnost a spolehlivost.

 

Klíčové výrazy našich produktů

stavební profily, nábytkové profily, plastové profily, plastové - lišty, okapničky, PVC, plasty, aj.

Kde se můžete setkat s našimi profily

  • velkoobchody
  • stavebniny
  • realizační firmy
  • výrobci nábytku a další

Kontaktujte nás

Chcete vědět více? Chcete znát cenovou kalkulaci? Nebo potřebujete poradit? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Tým SVOTA plast s.r.o.

Ke stažení

Kontakty

Příjem a vyřizování objednávek:

Tel.: +420 556 315 228
mobil: +420 733 396 276
E-mail: obchod@svotaplast.cz


Mapa sídla společnosti

Partneři